Sjednica Strukovne grupacije cestovnog putničkog prometa
Izvor: HGK

Strukovna grupacija cestovnoga putničkog prometa ŽK Sisak izglasala novi Poslovnik i Radni odbor za vozne redove

Objavljeno: 03. 11. 2016. , Ažurirano: 11. 11. 2016.

Strukovna grupacija cestovnoga putničkog prometa Županijske komore Sisak održala je svoju treću sjednicu 8. studenoga u ŽK Sisak.

Članovi su Strukovne grupacije, prema Pravilniku o dozvolama za obavljanje linijskog prijevoza putnika (NN 114/15) i Poslovniku o usklađivanju voznih redova Hrvatske gospodarske komore, predložili članove Radnog odbora za ovjeravanje predloženih voznih redova za županijske linije na području Sisačko-moslavačke županije za 2016./2017. godinu. U novi Radni odbor predloženi su Branko Kušević (Auto promet Sisak d. o. o. Sisak), Slaven Fukat (Čazmatrans promet d. o. o. Čazma) i Dražen Pavlović (Čazmatrans Nova d. o .o. Čazma).

Na sjednici je usvojen i novi Poslovnik o radu Strukovne grupacije cestovnoga putničkog prometa Županijske komore Sisak.