Sjednica Gospodarskog vijeća ŽK Slavonski Brod

ŽK Slavonski Brod
Vrijeme održavanja: 11.07.2016.   /   Rok prijave: 11.07.2016.

Gospodarsko vijeće Županijske komore Slavonski Brod sastat će se u četvrtak, 14. srpnja, u 11 sati u proširenom sastavu.

Gosti i izlagač na 11. sjednici bit će direktor Sektora za financijske institucije, poslovne informacije i ekonomske analize HGK Zvonimir Savić, jedan od vodećih gospodarskih analitičara u Hrvatskoj. Obradit će temu Situacija i trendovi u hrvatskom gospodarstvu, a nakon toga će predstaviti posebno zanimljivu temu i publikaciju Županije – velike gospodarske razlike na malom prostoru, koju je Sektor izradio u lipnju 2016.

Kako teme i izlagač sigurno zaslužuju primjernu pozornost poduzetnika i ostalih zanimanja povezanih s poduzetništvom, na sjednicu su, uz poduzetnike, pozvani dužnosnici područne i lokalne samouprave, saborski zastupnici, predstavnici obrazovnog sektora, Obrtničke komore Brodsko-posavske županije i medijski izvjestitelji.