Izvor: Pixabay

Seminar u Zagrebu: Posebnosti obračuna plaće u 2017. i PDV za zadnje obračunsko razdoblje s novinama u 2018. godini

Objavljeno: 19. 10. 2017. , Ažurirano: 30. 10. 2017.

Hrvatska gospodarska komora u suradnji s Hrvatskom komorom poreznih savjetnika organizira jesenski ciklus seminara Posebnosti obračuna plaće u 2017. godini i PDV za zadnje obračunsko razdoblje s novinama u 2018. godini koji će se održati u Zagrebu, Rijeci, Osijeku i Splitu.

Seminari se organiziraju s ciljem pružanja podrške gospodarstvenicima u prevladavanju poteškoća u poslovanju te su stoga za članice HGK besplatni.

Seminar u Zagrebu, u utorak, 7. studenoga je popunjen.

U pratećim dokumentima na ovoj stranici možete pronaći program seminara s razrađenim temama koje će se obrađivati.

Prijavu za seminare u Splitu, Rijeci i Osijeku možete pronaći na sljedećoj poveznici.

Kontakt-osoba, Zagreb: Karla Milinović, kmilinovic@hgk.hr, 01/456 1509