OTKAZANO Seminar Rješavanje sporova u ugovorima po modelu FIDIC u ŽK Osijek

Objavljeno: 02. 11. 2017. , Ažurirano: 13. 11. 2017.

Seminar se otkazuje zbog nedovoljno prijavljenih polaznika.

U Županijskoj komori Osijek tvrtka TÜV Croatia d. o. o. će u petak, 17. studenoga, od 9 do 13 sati održati seminar o Rješavanju sporova u ugovorima prema modelu FIDIC-a (Međunarodno udruženje savjetodavnih inženjera; fr. Fédération Internationale Des Ingénieurs-Conseils).

FIDIC-ovi Opći uvjeti ugovaranja trenutno su najčešći međunarodni standard ugovaranja za građevinske i inženjerske radove koji se koristi u Hrvatskoj. U posljednjih desetak i više godina uvedeni su u široku primjenu u projektima financiranim zajmovima međunarodnih financijskih organizacija (razvojnih banaka) te projekata sufinanciranih sredstvima EU.

Seminar je namijenjen svima koji rade na projektima koji su regulirani FIDIC-ovim ugovorima, onima u pripremi i koji će ubuduće raditi na takvim projektima te svima zainteresiranima. U seminaru će biti predstavljeni i primjeri iz prakse.

Cilj je steći praktična znanja za provedbu ugovora i rješavanje sporova u ugovorima prema modelu FIDIC-a. Predavač je Vladimir Skendrović, doktor građevinskih znanosti, jedan od doajena FIDIC-ovih ugovora u Republici Hrvatskoj.

Svaki polaznik dobiva uvjerenje o prisustvovanju seminaru.

Za sudjelovanje se plaća kotizacija. Dodatne informacije dostupne su u pozivu koji se nalazi u pratećim dokumentima.

Popunjenu prijavnicu koja se nalazi u pratećim dokumentima treba poslati do 8. studenoga. Kontakt-osoba je Kornela Miling (kmiling@hgk.hr, tel.: 031/223-860).