Seminar Novine u radnim odnosima i provedbi ovrhe

Objavljeno: 30. 08. 2017. , Ažurirano: 30. 08. 2017.

U utorak, 5. rujna, u 9.30 u Županijskoj komori Split TEB poslovno savjetovanje u suradnji s Udrugom pravnika u gospodarstvu Split održat će seminar Novine u radnim odnosima i provedbi ovrhe. Predavači su predstavnici Fine i TEB-a.

Seminar je namijenjen:

• menadžerima i direktorima trgovačkih društava te ravnateljima ustanova,
  • voditeljima i zaposlenicima pravnih službi, službi za ljudske resurse te općih i kadrovskih poslova,
  • računovođama,
  • odvjetnicima,
  • članovima radničkih vijeća i predstavnicima radnika u nadzornim odborima.

Na seminaru će biti riječi o primjeni Pravilnika o sadržaju i načinu vođenja evidencije o radnicima, o primjeni Zakona o osiguranju radničkih tražbina te o primjenama Novele Ovršnog zakona koje se odnose na promjene u ovršnim postupcima od 3. kolovoza 2017.

Govorit će se i o načinu i novinama u viđenju evidentiranja radnog vremena od 1. rujna 2017., o kašnjenju s isplatom plaće – obveze i posljedice za poslodavce od 27. srpnja 2017.

Naknada za seminar s uključenim pisanim materijalom iznosi 850 kn (s PDV-om) po sudioniku. Drugi i svaki sljedeći sudionik iz iste pravne osobe plaća naknadu u iznosu od 750 kn (s PDV-om).

Više informacija i prijavu možete pronaći na poveznici: