Nabavom do konkurentnosti u sedam koraka u HGK – Županijskoj komori Koprivnica

Objavljeno: 20. 11. 2017. , Ažurirano: 21. 11. 2017.

U HGK – Županijskoj komori Koprivnica 20. studenoga održan je jednodnevni besplatni seminar Nabavom do konkurentnosti u sedam koraka. Seminar je organiziran u suradnji s tvrtkama Wogas d. o. o i Altius savjetovanje d. o. o., a predavač je bila Andreja Švigir, ovlašteni revizor u Altius savjetovanju d. o. o.

Prikazati na koji način poduzeća mogu unaprijediti svoju tržišnu poziciju i povećati konkurentnost putem iskorištavanja potencijala iz domene funkcije nabave, kako nabava pridonosi održavanju konkurentske pozicije tvrtke te kako nove tehnologije utječu na stvaranje dodatne vrijednosti u nabavi bio je cilj ovog seminara namijenjenog u prvome redu čelnim osobama u poduzećima, voditeljima i zaposlenicima u odjelima nabave.

Polaznici seminara upoznati su s implementacijom e-nabave i e-aukcije u procese nabave, kojom se ostvaruju mogućnosti uštede u nabavi od 5 do 20 posto, ovisno o djelatnosti, te im je pružena besplatna usluga provedbe jedne e-aukcije.