Izvor: pixabay

Seminar – ISO 9001:2015 za internog auditora u ŽK Osijek

Objavljeno: 25. 05. 2017. , Ažurirano: 25. 05. 2017.

Županijska komora Osijek i tvrtka TÜV Croatia d. o. o. organiziraju seminar ISO 9001:2015 za internog auditora, u utorak i srijedu, 13. i 14. lipnja, u Županijskoj komori Osijek od 9 do 15 sati.

Cilj je seminara učinkovito poučiti osobe koje su u tvrtki zadužene za poslove u vezi sa sustavom upravljanja kvalitetom (osiguranje kvalitete, rukovodstvo, nabava, prodaja, tehničke službe i sl.).

Jedan je od osnovnih zahtjeva norme ISO 9001 potreba stalnog osposobljavanja i usavršavanja po pitanju sustava upravljanja kvalitetom. Također, jedan je od osnovnih alata razvoja sustava i njegova usklađivanja trajna provedba internih audita (unutrašnjih nezavisnih ocjena) unutar samih organizacija.

Svi polaznici seminara dobivaju skripta s pisanim materijalima obuhvaćenima predavanjem, a na kraju seminara potvrdu.

Za sudjelovanje na seminaru plaća se kotizacija. Dodatne informacije dostupne su u pratećim dokumentima.

Radi mogućnosti održavanja seminara, potrebno je prijavnicu koja se nalazi u pratećim dokumentima poslati do 5. lipnja. Kontakt-osoba je Kornela Miling (kmiling@hgk.hr, tel.: 031/223-860, faks: 031/223-824).