Novosti i događanja

Edukacija

Obveze i mogućnost sufinanciranja projekta gospodarenja otpadom za JLS

Sastanak

Osnivačka sjednica Grupacije centara za gospodarenje otpadom

Edukacija

Besplatna radionica u prosincu Pokreni digitalnu transformaciju svojeg...

Objava

HGK organizirala studijsko putovanje komunalnih tvrtki po domaćim tvor...

Sastanak

Treća sjednica Partnerskog vijeća Sisačko-moslavačke županije

Edukacija

Radionica Pokreni digitalnu transformaciju svojeg poslovanja

Edukacija

Info dan o intelektualnom vlasništvu za predstavnike malog i srednjeg...

Edukacija

Održan forum Recikliranje u poslovanju: Uzmi-koristi-recikliraj-ponovn...

Sastanak

Održana Osnivačka skupština Hrvatske udruge poslovnih žena Krug – ogra...

Zaštita okoliša i gospodarenje vodama

Komunalno gospodarstvo

Županijska komora Koprivnica

  • Kristina Stanišić Viši stručni suradnik Tel: +385 48 674 567 Email: kstanisic@hgk.hr

Županijska komora Bjelovar

  • Miljenko Juratovac Viši stručni referent Tel: +385 43 274 063 Email: mjuratovac@hgk.hr

Županijska komora Virovitica

  • Renata Vondra Stručni suradnik Tel: +385 33 618 041 Email: rvondra@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

  • Josip Takač Stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: jtakac@hgk.hr

Županijska komora Slavonski Brod

  • Marija Lugarec viši stručni suradnik Tel: +385 35 448 583 Email: mlugarec@hgk.hr

Županijska komora Pula

  • Sandra Perinić Viša stručna suradnica Tel: +385 52 378 101 Email: sperinic@hgk.hr

Županijska komora Krapina

  • Županijska komora Krapina Tel: +385 49 371 883 Email: hgkkr@hgk.hr

Županijska komora Sisak

  • Ivan Javornik viši stručni suradnik Tel: +385 44 521 827 Email: ijavornik@hgk.hr

Županijska komora Karlovac

  • Josip Desović stručni suradnik Tel: +385 47 612111 Email: jdesovic@hgk.hr

Županijska komora Rijeka

  • Blanka Kalokira Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 169 Email: bkalokira@hgk.hr
  • Ivana Pustahija Viši stručni referent Tel: +385 51 209 144 Email: ipustahija@hgk.hr

Županijska komora Požega

  • Božo Čavar Viši Stručni Suradnik Tel: +385 34 620 022 Email: bcavar@hgk.hr
  • Marko Dumančić Viši stručni suradnik Tel: +385 34 620 021 Email: mdumancic1@hgk.hr

Županijska komora Split

  • Olga Škevin, dipl.ing. stručna suradnica Tel: +385 21 321 138 Email: oskevin@hgk.hr

Županijska komora Zadar

  • Ivana Šare Viši stručni suradnik Tel: +385 23 643 199 Email: isare@hgk.hr
  • Martina Deša Stručni suradnik Tel: +385 23 643 785 Email: mdesa@hgk.hr

Županijska komora Otočac

  • Ljubica Grčević Viši stručni suradnik Tel: +385 53 773 307 Email: lgrcevic@hgk.hr

Županijska komora Osijek

  • Josipa Weber Tojagić Viša stručna suradnica Tel: +385 31 223 820 Email: jweber@hgk.hr

Pretraživanje novosti