Novosti i događanja

Edukacija

Izobrazba u području sustava javne nabave

Edukacija

Seminar Fina educa u ŽK Osijek

Sajam - Ostali

Deveti Sajam poslova u Kutini

Edukacija

Malim poduzetnicima koristan HBOR-ov Info-dan

Objava

Završena konferencija Dan hrvatskih financijskih institucija

Sastanak

ŽK Sisak poziva na HBOR-ov Info-dan

Sajam - Ostali

Biograd Boat Show – 1. HGK Dani nautike

Edukacija

ŽK Zadar: Radionica „Pokreni digitalnu transformaciju svojeg poslovanj...

Edukacija

ŽK Sisak: Poziv na seminar Nabavom do konkurentnosti u 7 koraka

Financijske djelatnosti i osiguranje

Bankarstvo

Županijska komora Koprivnica

  • Renata Lohajner Viši stručni suradnik Tel: +385 48 674 565 Email: rlohajner@hgk.hr

Županijska komora Virovitica

  • Renata Vondra Stručni suradnik Tel: +385 33 618 041 Email: rvondra@hgk.hr

Županijska komora Varaždin

  • Snježana Marciuš direktorica Tel: +385 42 405 408 Email: smarcius@hgk.hr

Županijska komora Osijek

  • Bernarda Hunjadi Viša stručna suradnica Tel: +385 31 223 830 Email: bhunjadi@hgk.hr

Županijska komora Slavonski Brod

  • Županijska komora Slavonski Brod Tel: +385 35 448 583 Email: hgksb@hgk.hr
  • Krešimir Rudec Direktor Županijske komore Tel: +385 35 448 583 Email: krudec@hgk.hr

Županijska komora Sisak

  • Dragoslav Krnjaić viši stručni referent Tel: +385 44 524 117 Email: dkrnjaic@hgk.hr

Županijska komora Pula

  • Koraljka Vitasović Viša stručna suradnica Tel: +385 52 378 135 Email: kvitasovic@hgk.hr

Županijska komora Bjelovar

  • Martina Posavac Ćurić Direktorica Tel: +385 43 274 065 Email: mposavac@hgk.hr

Županijska komora Karlovac

  • mr. Brigita Palajsa Škarjak viša stručna suradnica Tel: +385 47 612111 Email: bskarjak@hgk.hr

Županijska komora Split

  • Anton Duišin, dipl.oec. viši stručni suradnik Tel: +385 21 321 146 Email: aduisin@hgk.hr

Županijska komora Otočac

  • Irena Banić Viši stručni suradnik Tel: +385 53 773 307 Email: ibanic@hgk.hr
  • Joso Brajković Predsjednik Tel: +385 53 771 001 Email: jbrajkovic@hgk.hr

Županijska komora Rijeka

  • Nikola Musulin Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 155 Email: nmusulin@hgk.hr

Pretraživanje novosti