Novosti i događanja

Edukacija

U Šibeniku održana radionica Google Digitalna garaža

Edukacija

ŽK Zadar organizira Vinski tečaj Vinoljubac

Edukacija

Poziv na radionicu Dokumentacija o nabavi i postupanje od zaprimanja p...

Edukacija

Poziv na seminar Godišnji financijski izvještaji i prijava poreza na d...

Edukacija

Prvi HBOR-ov Infodan u ŽK Zadar

Edukacija

Predavanje Uvod u organizacijski Gestalt Coaching

Objava

Zbog kormorana šaranska proizvodnja u Hrvatskoj trpi milijunske gubitk...

Natječaj

Šibensko-kninska županija: Javni poziv za podnošenje zahtjeva za dodje...

Edukacija

U ŽK Zadar predstavljena Strategija uvođenja eura u Hrvatskoj

Zaštita okoliša i gospodarenje vodama

Županijska komora Slavonski Brod

  • Marija Lugarec viši stručni suradnik Tel: +385 35 448 583 Email: mlugarec@hgk.hr
  • Maja Balen Mušija stručni suradnik Tel: +385 35 448 583 Email: mbalen@hgk.hr

Županijska komora Koprivnica

  • Suzana Operman Viši stručni suradnik Tel: +385 48 674 563 Email: soperman@hgk.hr

Županijska komora Bjelovar

  • Miljenko Juratovac Viši stručni referent Tel: +385 43 274 063 Email: mjuratovac@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

Županijska komora Pula

  • Denis Hrelja Viši stručni suradnik Tel: +385 52 378 115 Email: dhrelja@hgk.hr
  • Sandra Perinić Viša stručna suradnica Tel: +385 52 378 101 Email: sperinic@hgk.hr

Županijska komora Krapina

  • Županijska komora Krapina Tel: +385 49 371 883 Email: hgkkr@hgk.hr

Županijska komora Split

  • Olga Škevin, dipl.ing. stručna suradnica Tel: +385 21 321 138 Email: oskevin@hgk.hr

Županijska komora Rijeka

  • Blanka Kalokira Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 169 Email: bkalokira@hgk.hr

Županijska komora Požega

Županijska komora Šibenik

  • Davor Antica Viši stručni suradnik Tel: +385 22 311602 Email: dantica@hgk.hr

Županijska komora Otočac

  • Ljubica Grčević Viši stručni suradnik Tel: +385 53 773 307 Email: lgrcevic@hgk.hr

Županijska komora Sisak

  • Aneta Radoš viša stručna suradnica Tel: +385 44 510 028 Email: arados@hgk.hr

Pretraživanje novosti