Novosti i događanja

Objava

Održan 7. Bal vjenčanja u Karlovcu

Edukacija

ŽK Rijeka poziva na radionicu o naknadama u sustavu gospodarenja poseb...

Manifestacija

Burilović: Domaći proizvodi moraju biti ključ prepoznatljivosti našeg...

Edukacija

Radionica o inovativnom upravljanju timovima u ŽK Pula

Sastanak

Okrugli stol Kako lokalnom gospodarstvu osigurati potrebnu radnu snagu

Manifestacija

Dodjela Plakete Zlatna kuna na Svečanoj sjednici Gospodarskog vijeća Ž...

Sastanak

Osma proširena svečana sjednica Gospodarskog vijeća ŽK Zadar

Sastanak

Sjednica Gospodarskoga vijeća ŽK Bjelovar

Manifestacija

2. Međunarodna konferencija o ženama u poduzetništvu

Trgovina

Središnjica

Županijska komora Koprivnica

  • Vlatka Grotić Samaržija Viši stručni suradnik Tel: +385 48 674 564 Email: vgrotic@hgk.hr

Županijska komora Bjelovar

  • Helena Pogledić Viši stručni suradnik Tel: +385 43 274 067 Email: hpogledic@hgk.hr
  • Ivana Karadža Stručni suradnik Tel: +385 43 274 069 Email: ikaradza@hgk.hr
  • Zlatko Navojec Predsjednik Strukovne grupacije za trgovinu Tel: +385 43 243 168 Email: spar@hi.t-com.hr
  • Josip Matejak Zamjenik predsjednika Strukovne grupacije za trgovinu Tel: +385 43 333 036 Email: marijana.matejak@gmail.com

Županijska komora Osijek

  • Ines Balog Viša stručna suradnica Tel: +385 31 223 819 Email: ibalog@hgk.hr

Županijska komora Virovitica

  • Ivona Odalj Stručni suradnik Tel: +385 33 618 046 Email: iodalj@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

  • Barbara Didović Stručni referent Tel: +385 32 441 155 Email: bdidovic@hgk.hr

Županijska komora Krapina

  • Lucija Šipek stručni suradnik Tel: +385 49 371 883 Email: lsipek@hgk.hr
  • Županijska komora Krapina Tel: +385 49 371 883 Email: hgkkr@hgk.hr

Županijska komora Varaždin

  • Snježana Marciuš direktorica Tel: +385 42 405 408 Email: smarcius@hgk.hr

Županijska komora Pula

  • Gordana Klančić-Sorić Viša stručna suradnica Tel: +385 52 378 114 Email: gklancic@hgk.hr
  • Denis Hrelja Viši stručni suradnik Tel: +385 52 378 115 Email: dhrelja@hgk.hr

Županijska komora Sisak

  • Kristina Grabovica viša stručna suradnica Tel: +385 44 522 322 Email: kgrabovica@hgk.hr

Županijska komora Karlovac

  • Valentina Sečen viša stručna suradnica Tel: +385 47 612111 Email: vsecen@hgk.hr

Županijska komora Otočac

  • Ljubica Grčević Viši stručni suradnik Tel: +385 53 773 307 Email: lgrcevic@hgk.hr

Županijska komora Rijeka

  • Perica Šolić Viši stručni savjetnik Tel: +385 51 209 130 Email: psolic@hgk.hr
  • Ivona Černigoj Stručni suradnik Tel: +385 51 209 123 Email: icernigoj@hgk.hr
  • Nela Vukadin Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 146 Email: nvukadin@hgk.hr
  • Tanja Nemec Stručni suradnik Tel: +385 51 209 137 Email: tnemec@hgk.hr

Županijska komora Zadar

  • Marija Mišulić Viši stručni suradnik Tel: +385 23 643 192 Email: mmisulic@hgk.hr
  • Marko Jović stručni suradnik Tel: +385 23 643 198 Email: mjovic@hgk.hr

Županijska komora Požega

  • Marko Dumančić Viši stručni suradnik Tel: +385 34 620 021 Email: mdumancic1@hgk.hr
  • Stjepan Firšt Stručni suradnik Tel: +385 34 271 343 Email: sfirst@hgk.hr

Županijska komora Šibenik

  • Neda Bralić Stručna suradnica Tel: +385 22 311623 Email: nbralic@hgk.hr

Županijska komora Dubrovnik

  • Mirsad Brković stručni suradnik Tel: +385 20 312 091 Email: mbrkovic@hgk.hr

Komora Zagreb

Pretraživanje novosti