Novosti i događanja

Edukacija

Besplatni seminar o porezu na dobit i GFI

Edukacija

ŽK Zadar organizira Vinski tečaj Vinoljubac

Edukacija

U ŽK Varaždin besplatna edukaciju o digitalnim alatima

Objava

HGK: Uloga nadzornih institucija u implementaciji GDPR-a mora biti sav...

Edukacija

Poziv na seminar Godišnji financijski izvještaji i prijava poreza na d...

Edukacija

Predavanje o digitalizaciji procesa i pripremi proizvodnje za 4. indus...

Edukacija

Prvi HBOR-ov Infodan u ŽK Zadar

Edukacija

Prezentacija o Strategiji uvođenja eura

Edukacija

Predavanje Uvod u organizacijski Gestalt Coaching

Informacije i komunikacije

Računalno programiranje, savjetovanje i djelatnosti povezane s njima

Središnjica

Županijska komora Osijek

  • Kornela Miling Viša stručna suradnica Tel: +385 31 223 860 Email: kmiling@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

Županijska komora Pula

  • Denis Hrelja Viši stručni suradnik Tel: +385 52 378 115 Email: dhrelja@hgk.hr

Županijska komora Krapina

  • Županijska komora Krapina Tel: +385 49 371 883 Email: hgkkr@hgk.hr

Županijska komora Slavonski Brod

  • Županijska komora Slavonski Brod Tel: +385 35 448 583 Email: hgksb@hgk.hr

Županijska komora Sisak

  • Gordana Kotenko-Aleksić viša stručna suradnica Tel: +385 44 524 700 Email: gkotenko@hgk.hr

Županijska komora Bjelovar

  • Miljenko Juratovac Viši stručni referent Tel: +385 43 274 063 Email: mjuratovac@hgk.hr

Županijska komora Rijeka

  • Nikola Musulin Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 155 Email: nmusulin@hgk.hr
  • Ksenija Umek Meštrović Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 120 Email: kumek@hgk.hr

Županijska komora Split

  • Olga Škevin, dipl.ing. stručna suradnica Tel: +385 21 321 138 Email: oskevin@hgk.hr

Pretraživanje novosti