Novosti i događanja

Edukacija

U Šibeniku održana radionica Google Digitalna garaža

Edukacija

ŽK Zadar organizira Vinski tečaj Vinoljubac

Sajam - Ostali

Sisačko-moslavački gospodarstvenici na sajmu Viroexpo

Sastanak

Sjednica Gospodarskog vijeća ŽK Šibenik

Edukacija

Simpozij Psihologija za poduzetnike

Sastanak

Sjednica Strukovne skupine dizajnera, nakladnika i grafičara HGK – ŽK...

Edukacija

ŽK Varaždin poziva na predavanje o Strategiji uvođenja eura u Hrvatsko...

Edukacija

Predavanje Odnos i komunikacija s kupcima u ŽK Varaždin

Sastanak

Na inicijativu članica, u ŽK Pula održan sastanak o poskupljenju elekt...

Prerađivačka industrija

Proizvodnja proizvoda od drva i papira

Županijska komora Slavonski Brod

  • Krešimir Rudec Direktor Županijske komore Tel: +385 35 448 583 Email: krudec@hgk.hr

Županijska komora Osijek

  • Ernest Nad Viši stručni suradnik Tel: +385 31 223 890 Email: enad@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

  • Jugoslav Holik Viši stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: jholik@hgk.hr
  • Marija Čuljak Stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: mculjak@hgk.hr

Županijska komora Krapina

  • Županijska komora Krapina Tel: +385 49 371 883 Email: hgkkr@hgk.hr

Županijska komora Sisak

  • Gordana Kotenko-Aleksić viša stručna suradnica Tel: +385 44 524 700 Email: gkotenko@hgk.hr

Županijska komora Pula

  • Denis Hrelja Viši stručni suradnik Tel: +385 52 378 115 Email: dhrelja@hgk.hr

Županijska komora Bjelovar

Županijska komora Rijeka

  • Blanka Kalokira Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 169 Email: bkalokira@hgk.hr

Županijska komora Koprivnica

  • Suzana Operman Viši stručni suradnik Tel: +385 48 674 563 Email: soperman@hgk.hr

Županijska komora Zadar

  • Dinko Basioli Viši stručni suradnik Tel: +385 23 643 191 Email: dbasioli@hgk.hr

Županijska komora Otočac

Županijska komora Varaždin

  • Ksenija Mikšaj viša stručna suradnica Tel: +385 42 405 470 Email: kmiksaj@hgk.hr

Pretraživanje novosti