Novosti i događanja

Sajam - HGK

Festa od vina

Sastanak

Predstavljanje mjera za poduzetnike i obrtnike Grada Bjelovara

Edukacija

ŽK Požega vas poziva na drugo stručno predavanje klastera proizvođača...

Edukacija

Predavanje Motivacija i metaprogrami

Sajam - HGK

ŽK Dubrovnik poziva na 15. Mediteranski sajam zdrave prehrane, ljekovi...

Sastanak

23. sjednica Grupacije vinogradarstva i voćarstva ŽK Virovitica

Edukacija

ŽK Pula poziva na radionicu Pokrenite digitalnu transformaciju svojeg...

Objava

Javni poziv za dodjelu bespovratnih potpora po Programu potpora male v...

Sajam - HGK

Olio Capitale 2018 - Međunarodni sajam maslinova ulja u Trstu

Poljoprivreda, šumarstvo i ribarstvo

Županijska komora Slavonski Brod

  • Marija Lugarec viši stručni suradnik Tel: +385 35 448 583 Email: mlugarec@hgk.hr
  • Županijska komora Slavonski Brod Tel: +385 35 448 583 Email: hgksb@hgk.hr

Županijska komora Koprivnica

  • Suzana Operman Viši stručni suradnik Tel: +385 48 674 563 Email: soperman@hgk.hr

Županijska komora Osijek

  • Ernest Nad Viši stručni suradnik Tel: +385 31 223 890 Email: enad@hgk.hr
  • Stana Erstić Administrativna referentica Tel: +385 31 223 893 Email: serstic@hgk.hr

Županijska komora Virovitica

  • Andrea Henrieta Poslek Viši stručni suradnik Tel: +385 33 618 045 Email: aposlek@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

  • Jugoslav Holik Viši stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: jholik@hgk.hr

Županijska komora Krapina

  • Lucija Šipek stručni suradnik Tel: +385 49 371 883 Email: lsipek@hgk.hr
  • Županijska komora Krapina Tel: +385 49 371 883 Email: hgkkr@hgk.hr

Županijska komora Varaždin

  • Renata Papec viša stručna suradnica Tel: +385 42 405 480 Email: rpapec@hgk.hr

Županijska komora Pula

  • Gordana Klančić-Sorić Viša stručna suradnica Tel: +385 52 378 114 Email: gklancic@hgk.hr

Županijska komora Sisak

  • Mladen Dragojević viši stručni suradnik Tel: +385 44 521 518 Email: mdragojevic@hgk.hr

Županijska komora Bjelovar

  • Josip Belošević Predsjednik Strukovne grupacije za poljoprivredu i prehrambenu industriju Tel: +385 43 242 470 Email: vrt@vrt-bj.hr
  • Slavko Bošnjak Zamjenik predsjednika Strukovne grupacije za poljoprivredu i prehrambenu industriju Tel: +385 43 776 209 Email: ribnjaksiscani@gmail.com

Županijska komora Karlovac

  • Valentina Sečen viša stručna suradnica Tel: +385 47 612111 Email: vsecen@hgk.hr

Županijska komora Otočac

Županijska komora Zadar

  • Petar Pedišić Viši stručni suradnik Tel: +385 23 643 196 Email: ppedisic@hgk.hr

Županijska komora Požega

  • Božo Čavar Viši Stručni Suradnik Tel: +385 34 620 022 Email: bcavar@hgk.hr
  • Marko Dumančić Viši stručni suradnik Tel: +385 34 620 021 Email: mdumancic1@hgk.hr
  • Stjepan Firšt Stručni suradnik Tel: +385 34 271 343 Email: sfirst@hgk.hr

Županijska komora Šibenik

  • Davor Antica Viši stručni suradnik Tel: +385 22 311602 Email: dantica@hgk.hr

Županijska komora Dubrovnik

  • Mirsad Brković viši stručni suradnik Tel: +385 20 312 091 Email: mbrkovic@hgk.hr

Pretraživanje novosti