Novosti i događanja

Manifestacija

Burilović: Domaći proizvodi moraju biti ključ prepoznatljivosti našeg...

Edukacija

Radionica o inovativnom upravljanju timovima u ŽK Pula

Manifestacija

Dodjela Plakete Zlatna kuna na Svečanoj sjednici Gospodarskog vijeća Ž...

Sastanak

Osma proširena svečana sjednica Gospodarskog vijeća ŽK Zadar

Edukacija

Besplatni seminar Poslovno planiranje

Sastanak

Održana je 6. sjednica Gospodarskog vijeća HGK – ŽK Rijeka

Manifestacija

2. Međunarodna konferencija o ženama u poduzetništvu

Edukacija

Radionica Osnovne tehnike odnosa s javnošću i brendiranja u poduzetniš...

Sastanak

Predstavljen projekt Rekonstrukcija i opremanje poduzetničke poslovne...

Informacije i komunikacije

Informacijske uslužne djelatnosti

Županijska komora Koprivnica

  • Dijana Crljen Referent Tel: +385 48 674 560 Email: dcrljen@hgk.hr
  • Kristina Stanišić Viši stručni suradnik Tel: +385 48 674 567 Email: kstanisic@hgk.hr
  • Suzana Vlahinja Viši stručni referent Tel: +385 48 674 562 Email: svlahinja@hgk.hr
  • Renata Lohajner Viši stručni suradnik Tel: +385 48 674 565 Email: rlohajner@hgk.hr
  • Ana Mađer Viši stručni referent Tel: +385 48 674 572 Email: amader@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

Županijska komora Varaždin

  • Snježana Štiber stručna suradnica Tel: +385 42 405 491 Email: sstiber@hgk.hr

Županijska komora Krapina

  • Županijska komora Krapina Tel: +385 49 371 883 Email: hgkkr@hgk.hr

Županijska komora Slavonski Brod

  • Bibjana Dokić stručni referent Tel: +385 35 448 583 Email: bdokic@hgk.hr

Županijska komora Osijek

  • Kornela Miling Viša stručna suradnica Tel: +385 31 223 860 Email: kmiling@hgk.hr

Županijska komora Virovitica

Županijska komora Bjelovar

  • Miljenko Juratovac Viši stručni referent Tel: +385 43 274 063 Email: mjuratovac@hgk.hr

Županijska komora Dubrovnik

  • Tatjana Božinović Filipović stručna suradnica Tel: +385 20 312 095 Email: tbozinovic@hgk.hr

Županijska komora Split

  • Srećko Remetin, oec. viši stručni referent Tel: +385 21 321 149 Email: sremetin@hgk.hr

Županijska komora Rijeka

  • Nikola Musulin Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 155 Email: nmusulin@hgk.hr
  • Ksenija Umek Meštrović Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 120 Email: kumek@hgk.hr

Županijska komora Pula

  • HGK Županijska komora Pula Tel: +385 52 378 100 Email: hgkpu@hgk.hr

Komora Zagreb

  • Zdravko Čizmar viši stručni suradnik Tel: +385 1 460 6713 Email: zcizmar@hgk.hr

Županijska komora Otočac

  • Frana Lokas-Mudrovčić Viši stručni suradnik Tel: +385 53 773 307 Email: flokas@hgk.hr
  • Irena Banić Viši stručni suradnik Tel: +385 53 773 307 Email: ibanic@hgk.hr
  • Tomislava Fajdetić Stručni referent Tel: +385 53 773 307 Email: tfajdetic@hgk.hr

Pretraživanje novosti