Novosti i događanja

Objava

Predbožićno druženje članova Gospodarskog vijeća Županijske komore Zad...

Sastanak

Susret predsjednice Kolinde Grabar-Kitarović s predsjednikom ŽK Bjelov...

Edukacija

Carinski seminar o izdavanju dokaza o podrijetlu u izvozu robe, troško...

Sastanak

Održana 3. sjednica Županijskih građevinara

Edukacija

Održana radionica o promjeni uređaja za grijanje te mogućnosti zamjene...

Sastanak

Sjednica Gospodarskog vijeća Županijske komore Slavonski Brod

Sastanak

Program općih mjera poticanja razvoja poduzetništva na području Grada...

Objava

Statistički pokazatelji u graditeljstvu Grada Zagreba I-VI 2017.

Sastanak

Dodijeljena plaketa Zlatna kuna najuspješnijim tvrtkama u 2016. godini

Graditeljstvo

Graditeljstvo

Središnjica

Županijska komora Bjelovar

  • Dragutin Kostanjšek Predsjednik Strukovne grupacije za graditeljstvo i industriju građevinskog materijala Tel: +385 98 377 950 Email: dragutin@novistan.hr

Županijska komora Virovitica

  • Renata Vondra Stručni suradnik Tel: +385 33 618 041 Email: rvondra@hgk.hr

Županijska komora Čakovec

Županijska komora Požega

  • Božo Čavar Viši Stručni Suradnik Tel: +385 34 620 022 Email: bcavar@hgk.hr

Županijska komora Pula

  • Sandra Perinić Viša stručna suradnica Tel: +385 52 378 101 Email: sperinic@hgk.hr

Županijska komora Varaždin

  • Ksenija Mikšaj viša stručna suradnica Tel: +385 42 405 470 Email: kmiksaj@hgk.hr

Komora Zagreb

Županijska komora Koprivnica

  • Kristina Stanišić Viši stručni suradnik Tel: +385 48 674 567 Email: kstanisic@hgk.hr

Županijska komora Bjelovar

  • Miljenko Juratovac Viši stručni referent Tel: +385 43 274 063 Email: mjuratovac@hgk.hr
  • Dragutin Kostanjšek Predsjednik Strukovne grupacije za graditeljstvo i industriju građevinskog materijala Tel: +385 98 377 950 Email: dragutin@novistan.hr
  • Domagoj Belčić Zamjenik predsjednice Strukovne grupacije za graditeljstvo i industriju građevinskog materijala Tel: +385 91 201 9460 Email: belbau.bj@gmail.com
  • Željko Jozić Zamjenik predsjednika Strukovne grupacije graditeljstva i industrije građevinskog materijala Tel: +385 91 3211 933 Email: zeljko.jozic@ceste-bjelovar.hr

Županijska komora Slavonski Brod

  • Krešimir Rudec Direktor Županijske komore Tel: +385 35 448 583 Email: krudec@hgk.hr
  • Županijska komora Slavonski Brod Tel: +385 35 448 583 Email: hgksb@hgk.hr

Županijska komora Virovitica

  • Renata Vondra Stručni suradnik Tel: +385 33 618 041 Email: rvondra@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

  • Josip Takač Stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: jtakac@hgk.hr

Županijska komora Varaždin

  • Ksenija Mikšaj viša stručna suradnica Tel: +385 42 405 470 Email: kmiksaj@hgk.hr

Županijska komora Pula

  • Sandra Perinić Viša stručna suradnica Tel: +385 52 378 101 Email: sperinic@hgk.hr

Županijska komora Krapina

  • Županijska komora Krapina Tel: +385 49 371 883 Email: hgkkr@hgk.hr
  • Lidija Peček stručni suradnik Tel: +385 49 371 883 Email: lpecek@hgk.hr

Županijska komora Sisak

  • Ivan Javornik viši stručni suradnik Tel: +385 44 521 827 Email: ijavornik@hgk.hr

Županijska komora Karlovac

  • Josip Desović stručni suradnik Tel: +385 47 612111 Email: jdesovic@hgk.hr

Županijska komora Otočac

  • Ljubica Grčević Viši stručni suradnik Tel: +385 53 773 307 Email: lgrcevic@hgk.hr

Županijska komora Zadar

  • Denis Ikić Direktor Tel: +385 23 211 747 Email: dikic@hgk.hr
  • Martina Deša Stručni suradnik Tel: +385 23 643 785 Email: mdesa@hgk.hr
  • Ivana Šare Viši stručni suradnik Tel: +385 23 643 199 Email: isare@hgk.hr

Županijska komora Rijeka

  • Blanka Kalokira Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 169 Email: bkalokira@hgk.hr
  • Gabrijela Milin Stručni suradnik Tel: + 385 51 209 172 Email: gmilin@hgk.hr

Županijska komora Požega

Županijska komora Šibenik

  • Jelena Zorica Stručna suradnica Tel: +385 22 311607 Email: jzorica@hgk.hr

Županijska komora Dubrovnik

  • Mila Katavić stručna suradnica Tel: +358 20 312 094 Email: mkatavic@hgk.hr

Županijska komora Osijek

  • Josipa Weber Tojagić Viša stručna suradnica Tel: +385 31 223 820 Email: jweber@hgk.hr

Županijska komora Čakovec

Pretraživanje novosti