Novosti i događanja

Objava

Posjet Panonskom drvnom centru kompetencija

Objava

Održana sjednica Gospodarskog vijeća HGK – ŽK Rijeka

Edukacija

ŽK Zadar organizira Vinski tečaj Vinoljubac

Edukacija

Besplatna radionica o primjeni 3D mjernih tehnologija u ljevaonicama

Projekt

Sajam projeKAta u Gradu susreta – PROJEKTIKA

Objava

Skupa zamjena starih bojlera te sanacija dimnjaka problem su za 75.000...

Edukacija

Prvi HBOR-ov Infodan u ŽK Zadar

Edukacija

Predavanje Uvod u organizacijski Gestalt Coaching

Edukacija

U ŽK Zadar predstavljena Strategija uvođenja eura u Hrvatskoj

Stručne, znanstvene, tehničke i ostale djelatnosti

Arhitektura i inženjerstvo te tehničko ispitivanje

Županijska komora Virovitica

  • Renata Vondra Stručni suradnik Tel: +385 33 618 041 Email: rvondra@hgk.hr

Županijska komora Vukovar

  • Josip Takač Stručni suradnik Tel: +385 32 441 155 Email: jtakac@hgk.hr

Županijska komora Pula

  • Sandra Perinić Viša stručna suradnica Tel: +385 52 378 101 Email: sperinic@hgk.hr

Županijska komora Slavonski Brod

  • Županijska komora Slavonski Brod Tel: +385 35 448 583 Email: hgksb@hgk.hr

Županijska komora Sisak

  • Ivan Javornik viši stručni suradnik Tel: +385 44 521 827 Email: ijavornik@hgk.hr

Županijska komora Bjelovar

  • Miljenko Juratovac Viši stručni referent Tel: +385 43 274 063 Email: mjuratovac@hgk.hr

Županijska komora Rijeka

  • Blanka Kalokira Viši stručni suradnik Tel: +385 51 209 169 Email: bkalokira@hgk.hr
  • Gabrijela Milin Stručni suradnik Tel: + 385 51 209 172 Email: gmilin@hgk.hr

Županijska komora Dubrovnik

  • Mila Katavić stručna suradnica Tel: +358 20 312 094 Email: mkatavic@hgk.hr

Županijska komora Osijek

  • Josipa Weber Tojagić Viša stručna suradnica Tel: +385 31 223 820 Email: jweber@hgk.hr

Pretraživanje novosti