Turistički cvijet - Kvaliteta za Hrvatsku 2017.

Objavljeno: 21. 06. 2017. , Ažurirano: 06. 02. 2020.

Hrvatska gospodarska komora već 21 godinu zaredom provodi akciju Turistički cvijet – Kvaliteta za Hrvatsku, u sklopu koje se dodjeljuju priznanja najboljim gospodarskim subjektima u turističkom sektoru.

I ove godine ocjenjivanje se provodi u devet kategorija, a najbolji će se priznanja dobiti na svečanoj dodjeli krajem listopada na Danima hrvatskog turizma, najvećem skupu profesionalaca u turizmu u zemlji.

Cilj je poticati unapređenje kvalitete turističkih proizvoda i usluga te podizanje konkurentnosti turističkog sektora.

U ocjenjivanju se koriste financijski i fizički pokazatelji poslovanja gospodarskih subjekata, ali se snažan naglasak stavlja i na kvalitetu usluga.

Prijave su moguće pomoću izbornika (pri vrhu stranice) ili linka u nastavku rečenice za kategorije: hoteli, DMK-agencije, hosteli, marine, čarter-kompanije i restorani.

Do kraja lipnja bit će otvorene prijave za kampove i spa/lječilišta, a krajem kolovoza za obiteljski smještaj.