Izvor: HGK

Sastanak predstavnika HGK i Komore Zagreb s direktoricom hotela Orient Express iz Zagreba

Objavljeno: 16. 01. 2017. , Ažurirano: 20. 01. 2017.

U hotelu Orient Express, 16. siječnja sastale su se predstavnica Sektora za turizam HGK Antonia Urlić, predstavnica Odsjeka za turizam Komore Zagreb Vesna Krišto i direktorica hotela Orient Express Lucija Brzica.

Orient Express, hotel s dugom tradicijom, izgrađen je 1939. godine, a 2015. godine potpuno je preuređen. Krajem prošle godine ponovno je otvorio vrata gostima. Hotel ima tri zvjezdice, raspoloživih 36 smještajnih jedinica (dvije se još renoviraju), a namijenjen je obiteljskim odmorima, poslovnim susretima i turističkim posjetima. Hotel je u vlasništvu tvrtke Maximus d. o. o. iz Zagreba.

Gospođa Brzica iskazala je želju za suradnjom s Komorom u smislu ponude usluge smještaja za poslovne partnere HGK i organizacije događanja u prostoru hotela. U okviru predstavljanja usluga Hrvatske gospodarske komore i znakova kvalitete, naglasak je bio na aktivnostima Udruženja hotelijera pri HGK te na mogućnostima informiranja o izvorima financiranja budućih projekata.