ŽK Varaždin
Izvor: HGK

Predavanje Kako poslovati u Austriji 28. veljače u ŽK Varaždin

Objavljeno: 17. 02. 2017. , Ažurirano: 28. 02. 2017.

Županijska komora Varaždin i Hrvatsko-austrijska trgovinska komora organiziraju u utorak, 28. veljače, u 11 sati predavanje Kako poslovati u Austriji / Pružanje usluga i upućivanje radnika na privremeni rad u Austriju.

Predavanje će održati odvjetnički ured Grilc Vouk Škof, a tijekom predavanja bit će predstavljene mogućnosti za uspješno upućivanje radnika na privremeni rad u Austriju unatoč prijelaznim odredbama za državljane RH koje su trenutno na snazi, ali i opće preporuke za uspješno poslovanje u Austriji s obzirom na punopravno članstvo RH u EU.

Program predavanja nalazi se u priloženom pozivu, a prijaviti se možete na e-adresu mkezic@hgk.hr  ili putem telefonskog broja 042/405-412, najkasnije do 27. veljače.