Izvor: Pixabay

Pozivamo vas na Hrvatsko-češki poslovni susret

Objavljeno: 04. 10. 2017. , Ažurirano: 23. 10. 2017.

Hrvatska gospodarska komora u suradnji s Ministarstvom vanjskih poslova Republike Češke i uz podršku Veleposlanstva Republike Češke u Zagrebu organizira poslovne susrete hrvatskih tvrtki s češkim proizvođačima medicinskih uređaja i opreme koji će se održati 24. listopada 2017. godine u prostorima Hrvatske gospodarske komore, Zagreb, Rooseveltov trg 2.

Ako ste zainteresirani za sudjelovanje na Forumu i B2B razgovorima molimo vas da popunite prijavni obrazac (u nastavku teksta) najkasnije do 22. listopada 2017. godine. Prema interesu koji iskažete, organizirat ćemo vam B2B-razgovore s potencijalnim češkim partnerima. Popis čeških tvrtki se nalazi u pratećem dokumentu.

Kontakt osoba za organizaciju događanja je Ana Karlić, stručna suradnica u Sektoru za međunarodne poslove i EU HGK (tel: 01 4561 795, e-mail: akarlic@hgk.hr).