Deveto izdanje Kataloga investicijskih mogućnosti Agencije za investicije i konkurentnost

Objavljeno je deveto dopunjeno i obnovljeno izdanje Kataloga investicijskih mogućnosti u koordinaciji Agencije za investicije i konkurentnost, u suradnji s Hrvatskom gospodarskom komorom, Ministarstvom pomorstva, prometa i infrastrukture (MPPI), Centrom za praćenje poslovanja energetskog sektora i investicija (CEI), Hrvatskom agencijom za malo gospodarstvo, inovacije i investicije (HAMAG – BICRO) te Hrvatskom obrtničkom komorom (HOK).

Deveto izdanje Kataloga sadrži informacije o konkretnim ulagačkim potencijalima RH odnosno o 40 javnih projekata i 28 privatnih. Prema sektorskoj strukturi Katalog sadrži opise 34 turistička projekata, deset infrastrukturnih, pet energetskih, sedam iz područja industrije, dva projekta visoke tehnologije, dvaju iz područja socijalne skrbi, informacije o pet tehnoloških inkubatora te tri projekta iz područja nekretnina.

Katalog se objavljuje na engleskom jeziku, a najnovije se izdanje može preuzeti i na ovoj stranici.

• Sektor za međunarodne poslove i EU Adresa: Rooseveltov trg 2 10000 Zagreb Email: eoi@hgk.hr Tel: +385 1 482 8382 Fax: +385 1 482 8379 direktorica: Silva Stipić Kobali tajnica: Lidija Rajković
  • Sektor za međunarodne poslove i EU Tel: +3851 4828 382 Email: eoi@hgk.hr
  • Marko Babić pomoćnik direktorice Tel: +385 1 456 1574 Email: mbabic@hgk.hr