Države članice ATA lanca

  1. zemlje članice EU (za njih državljani RH NE TREBAJU ATA karnet)
  2. Albanija
  3. Alžir
  4. Andora
  5. Australija
  6. Bjelorusija
  7. Bosna i Hercegovina
  8. Brazil
  9. Cipar (za državljane RH potreban je ATA karnet samo za turski dio Cipra)
  10. Crna Gora
  11. Čile
  12. Gibraltar
  13. Hong Kong
  14. Indija
  15. Indonezija
  16. Iran
  17. Island
  18. Izrael
  19. Japan
  20. Južna Afrika
  21. Kanada
  22. Kazahstan – od 01.04.2017.
  23. Kina
  24. Koreja
  25. Kraljevina Bahrain
  26. Libanon
  27. Macao
  28. Madagaskar
  29. Makedonija
  30. Malezija
  31. Maroko
  32. Mauricijus
  33. Meksiko
  34. Moldavija
  35. Mongolija
  36. Norveška
  37. Novi Zeland
  38. Obala Bjelokosti
  39. Pakistan
  40. Rusija
  41. Sjedinjene Američke Države
  42. Senegal
  43. Singapur
  44. Srbija
  45. Šri Lanka
  46. Švicarska
  47. Tajland
  48. Tajvan (koristi se CPD karnet!)
  49. Tunis
  50. Turska
  51. Ujedinjeni Arapski Emirati
  52. Ukrajina

Contacts

  • Sektor za financijske institucije, poslovne informacije i ekonomske analize Adresa: Rooseveltov trg 2 10000 Zagreb Email: bankarstvo@hgk.hr Tel: +385 1 456 1514 Fax: +385 1 456 1535 Direktor: Zvonimir Savić
  • Odjel za poslovne informacije Adresa: Draškovićeva 45 10000 Zagreb Email: poslovne-informacije@hgk.hr Tel: +385 1 460 6708 Fax: +385 1 460 6782 Voditelj: Dunja Resman Bartolec
  • Odjel za poslovne informacije Tel: +385 1 460 6708 Email: poslovne-informacije@hgk.hr
  • Diana Megerle Expert Officer Tel: +385 1 460 6708 Email: dmegerle@hgk.hr
  • Dunja Resman Bartolec Division Head Tel: +385 1 460 6703 Email: dresman@hgk.hr
  • Andrea Matulin Jaklenec Expert Officer Tel: +385 1 460 6776 Email: amatulin@hgk.hr
  • Aleksandra Jambrečina Junior Expert Associate Tel: +385 1 460 6774 Email: ajambrecina@hgk.hr
  • Karmen Tutić Expert Officer Tel: +385 1 460 6767 Email: ktutic@hgk.hr
  • Ana Žager Junior Expert Associate Tel: +385 1 460 6781 Email: azager@hgk.hr
  • Amanda Galetić Junior Expert Associate Tel: +385 1 460 6718 Email: agaletic@hgk.hr
  • Ivona Zanchi Junior Expert Associate Tel: +385 1 460 6775 Email: izanchi@hgk.hr
  • Šimun Buzov Junior Expert Associate Tel: +385 1 460 6771 Email: sbuzov@hgk.hr
  • Matea Gorup Junior Expert Associate – Intern Tel: +385 1 460 6724 Email: mgorup@hgk.hr