Stručno predavanje Terryja Abela, dopredsjednika Kanadskog udruženja proizvođača nafte (CAPP), Stanje tržišta nafte i plina u Kanadi – Kanada kao pouzdani energetski partner održat će se u utorak, 24. listopada, u 14 sati u Hrvatskoj gospodarskoj komori, na adresi Draškovićeva 45, (dvorana na I. katu).

Predavanje zajednički organiziraju Veleposlanstvo Kanade u Hrvatskoj, Sektor za energetiku i zaštitu okoliša Hrvatske gospodarske komore, Hrvatska udruga naftnih inženjera i geologa te Znanstveno vijeće za naftu i plin HAZU-a.

Nakon predavanja održat će se kratka rasprava i druženje s Terryjem Abelom koje će ujedno biti mogućnost za kratki networking

Registracija sudionika počinje u 13.45.

Poziv s dnevnim redom događanja i životopis Abela nalazi se u privitku.

Ljubazno vas molimo da svoje sudjelovanje potvrdite najkasnije do 23. listopada do 15 sati ne e-mail: zjerolimov@hgk.hr.

• Sektor za energetiku i zaštitu okoliša Adresa: Draškovićeva 45 10000 Zagreb Email: energetika@hgk.hr; okolis@hgk.hr Tel: +385 1 460 6701 Tel 1: +385 1 460 6705 Fax: +385 1 460 6737 direktorica Sektora: mr. sc. Marija Šćulac Domac tajnica: Josipa Derežanin
  • Zvonimir Jerolimov stručni suradnik Tel: +385 1 460 6716 Email: zjerolimov@hgk.hr