Radionica Povećanje energetske učinkovitosti i korištenja obnovljivih izvora energije u proizvodnim industrijama

MarexElektrostroj / K.Štih
HGK
Vrijeme održavanja: 27.10.2017.   /   Rok prijave: 26.10.2017.

Ministarstvo zaštite okoliša i energetike raspisalo je 10. listopada poziv za podnošenje ponuda na natječaj Povećanje energetske učinkovitosti i korištenja obnovljivih izvora energije u proizvodnim industrijama. Natječaj je dostupan na poveznici, a elektronički informativni letak na poveznici.

Hrvatska gospodarska komora u suradnji s Ministarstvom zaštite okoliša i energetike organizira radionice na kojima zainteresirani mogu dobiti informacije o sudjelovanju na natječaju. Radionica je namijenjena potencijalnim prijaviteljima (proizvodna poduzeća osim prehrambene industrije), zainteresiranim projektantima, savjetnicima za pripremu prijave, mogućim proizvođačima opreme i ostalima koji pronalaze svoj interes u sudjelovanju.

Glavni predavači na radionicama su predstavnici Ministarstva zaštite okoliša i energetike. Program i prezentacija s radionice nalazi se u pratećim dokumentima.

Prva radionica održana je 27. listopada u 9.30 u Hrvatskoj gospodarskoj komori u Zagrebu. Prezentacija s radionice dostupna je na web stranicama strukturnih fondova.

Nakon radionice u Zagrebu, održat će se regionalne radionice kako slijedi:

Sudjelovanje na radionicama je besplatno, ali je potrebna prijava zbog osiguranja potrebnog prostora. Prijava za radionicu u Zagrebu nalazi se na kraju ove web-stranice. Prijave za regionalne radionice nalaze se na web-stranicama županijskih komora. Zainteresirani mogu prisustvovati radionicama na različitim lokacijama, prema vlastitom izboru.

• 09:30 - 10:00 Registracija sudionika
  • 10:00 - 10:15 Pozdrav i uvodne riječi
  • 10:15 - 11:15 Predstavljanje osnova Poziva
  • 11:15 - 12:15 Rasprava, pitanja i odgovori