Izvor: pixabay

Natječaj - Povećanje energetske učinkovitosti i korištenja obnovljivih izvora energije u proizvodnim industrijama

Objavljeno: 11. 10. 2017. , Ažurirano: 27. 10. 2017.

Ministarstvo zaštite okoliša i energetike je 10. listopada 2017. godine raspisalo poziv za podnošenje ponuda na natječaj „Povećanje energetske učinkovitosti i korištenja obnovljivih izvora energije u proizvodnim industrijama“. Natječaj je dostupan na poveznici http://www.strukturnifondovi.hr/natjecaji/1451.

Hrvatska gospodarska komora u suradnji s Ministarstvom zaštite okoliša i energetike organizirat će radionice na kojima zainteresirani mogu dobiti informacije o sudjelovanju na natječaju. Radionica je namijenjena potencijalnim prijaviteljima (proizvodna poduzeća osim prehrambene industrije), zainteresirani projektanti, savjetnici za pripremu prijave, mogući proizvođači opreme i ostali koji pronalaze svoj interes u sudjelovanju.

Glavni predavači na radionicama su predstavnici Ministarstva zaštite okoliša i energetike.

Više informacija dostupno je na poveznici. Nakon radionice u Zagrebu, održat će se regionalne radionice.

Prijave za regionalne radionice nalaze se na web stranicama županijskih komora. Zainteresirani mogu prisustvovati radionicama na različitim lokacijama, prema vlastitom izboru.