Izvor: Pixabay.com

Pozivamo vas na 14. LPG Summit jadransko-jonske euroregije u Stubičkim Toplicama

Objavljeno: 18. 11. 2016. , Ažurirano: 03. 02. 2017.

Od 30. studenoga do 2. prosinca u hotelu Matija Gubec u Stubičkim Toplicama, nedaleko od Zagreba, održat će se 14. LPG Summit jadransko-jonske euroregije, najveći takve vrste u ovom dijelu Europe.

Od 30. studenoga do 2. prosinca u hotelu Matija Gubec u Stubičkim Toplicama nedaleko od Zagreba, održat će se 14. LPG Summit jadransko-jonske euroregije.

LPG Summit, najveći takve vrste u ovom dijelu Europe, nakon dugo godina izbivanja, ponovno se organizira u Hrvatskoj. Kao jedan od suorganizatora i nositelja inicijative za održavanje LPG Summita istaknula se Zajednica za ukapljeni naftni plin koja djeluje pri Sektoru za energetiku i zaštitu okoliša Hrvatske gospodarske komore.

Ove će godine 14. LPG Summit okupiti znanost, gospodarstvo i najbolje poslovne prakse. Kao najveći skup poslovne zajednice s usko specijaliziranim stručnjacima iz LPG sektora jugoistočne Europe i iz ostalih dijelova svijeta, LPG Summit predstavlja mjesto povezivanja tradicionalnih tvrtki, predstavnika javne vlasti te akademske zajednice. Važno je istaknuti kako se unutar LPG sektora proizvodi, trguje i prevozi više od 2,5 milijuna tona LPG-a, što predstavlja značajan potencijal razvoja.

LPG Summit okupit će više od 200 sudionika iz 30-ak zemalja koji će tijekom dvodnevnih rasprava o aktualnim temama u vezi s ukapljenim naftnim plinom, kreirati zaključke o trendovima gospodarskog razvoja LPG sektora.

LPG Summit izvrsno je mjesto poslovnog susreta, razmjene iskustava, novih znanja i tehnologija. Organizator je Euro Energy j. d. o. o., pod pokroviteljstvom i uz suorganizaciju Hrvatske gospodarske komore.

Više o 14. LPG Summitu, dnevnom redu i načinu prijave, možete pronaći na poveznici.