Radni sastanak s predsjednikom Trgovinsko-industrijske komore Sankt Peterburga

HGK / Jakov Despot

Direktor Predstavništva Hrvatske gospodarske komore u Ruskoj Federaciji Jakov Despot sudjelovao je na radnom sastanku s predsjednikom Trgovinsko-industrijske komore Sankt Peterburga Vladimirom Ivanovičem Katenevim i direktoricom Sektora međunarodne suradnje Irinom Karpenko.

Na sastanku u ponedjeljak, 16. svibnja, u Sankt Peterburgu, sudionici su, između ostalog, razmotrili teme i otvorena pitanja u vezi s mogućom pomoći i potporom hrvatskim tvrtkama i poduzetnicima pri ostvarivanju njihovih poslovnih planova i projekata na području Sankt Peterburga i mogućnosti daljnjeg razvoja suradnje između naših komora.

Na sastanku je potvrđena spremnost sudjelovanja poslovnoga izaslanstva Sankt Peterburga na Hrvatsko-ruskom gospodarskom forumu koji će se održati tijekom rujna u Zagrebu.