Izvor: Pixabay

Radionica o izvorima financiranja poduzetničkih razvojnih planova

Objavljeno: 20. 06. 2017. , Ažurirano: 03. 07. 2017.

Pozivamo tvrtke na radionicu Izvori financiranja poduzetničkih razvojnih planova koja će se održati u četvrtak, 29. lipnja, od 10 do 13 sati u HGK - Županijskoj komori Osijek, na adresi Europske avenije 13. Radionicu organizira Županijska komora Osijek, u suradnji s Baranjskom razvojnom agencijom grada Belog Manastira.

Cilj je upoznati poduzetnike s otvorenim natječajima i onima koji će biti otvoreni do kraja 2017. godine, a koji se financiraju iz sredstava Europskih strukturnih i investicijskih fondova (ESIF). Pravovremenim informiranjem želi se pomoći poduzetnicima u planiranju proširenja poslovanja i razvoju poslovnih planova.

Na radionici će se govoriti i o otvorenim kreditnim linijama za financiranje razvoja, o izvorima financiranja razvojnih planova na razini EU namijenjenih poduzetnicima, a bit će predstavljen i pregled natječaja na razini EU namijenjenih kreativnim industrijama. Poduzetnici će dobiti i savjete u vezi s prijavom projekata, na osnovu dosadašnje prakse i iskustva samih predavača u prijavi projekata. Na kraju radionice poduzetnici će dobiti odgovore na pitanja u vezi s natječajima, prijavama projekata i drugim nedoumicama u vezi s ovom problematikom.

Sudjelovanje na radionici je besplatno, a po završetku radionice sudionici će putem e-pošte dobiti prezentaciju s indikativnim planovima raspisivanja natječaja iz ESIF-a za 2017. godinu.

Svoje sudjelovanje na radionici molimo potvrdite online prijavom najkasnije do 15 sati 28. lipnja.