Prvi sastanak partnera projekta Cap4App

Prvi sastanak partnera projekta Cap4App održavat će se 17. listopada od 10 sati do 16 sati i 30 minuta u Velikoj dvorani Komore Zagreb, Draškovićeva 45. Projekt se provodi u okviru programa Erasmus+, a cilj mu je osposobljavanje zaposlenika HGK i partnera u projektu za pružanje pomoći malim i srednjim tvrtkama pri uključivanju u model izvedbe učenja na radnome mjestu (work-based learning), na razinama srednjoškolskoga strukovnog obrazovanja.

Nositelj projekta je Hrvatska gospodarska komora, a partneri u projektu su: Austrijska gospodarska komora, Obrtnička komora Zagreb, Hrvatski zavod za zapošljavanje, Regionalni centar za razvoj poduzetničkih kompetencija za zemlje jugoistočne Europe i Sveučilište u Zadru.

Na prvom će se sastanku predstaviti ciljevi, aktivnosti, uloge i odgovornosti partnera u projektu, razmotrit će se partnerski sporazumi te definirati detaljan plan aktivnosti za prvu godinu trajanja projekta.

Sljedeći sastanak predviđen je za travanj 2017.

• Lenka Radišić viša stručna suradnica Tel: 01/4606727 Email: lradisic@hgk.hr