Radni sastanak s predsjednikom Trgovinsko-industrijske komore Sankt Peterburga

HGK / Jakov Despot

Direktor Predstavništva Hrvatske gospodarske komore u Ruskoj Federaciji Jakov Despot sudjelovao je na radnom sastanku s predsjednikom Trgovinsko-industrijske komore Sankt Peterburga Vladimirom Ivanovičem Katenevim i direktoricom Sektora međunarodne suradnje Irinom Karpenko.

Na sastanku u ponedjeljak, 16. svibnja, u Sankt Peterburgu, sudionici su, između ostalog, razmotrili teme i otvorena pitanja u vezi s mogućom pomoći i potporom hrvatskim tvrtkama i poduzetnicima pri ostvarivanju njihovih poslovnih planova i projekata na području Sankt Peterburga i mogućnosti daljnjeg razvoja suradnje između naših komora.

Na sastanku je potvrđena spremnost sudjelovanja poslovnoga izaslanstva Sankt Peterburga na Hrvatsko-ruskom gospodarskom forumu koji će se održati tijekom rujna u Zagrebu.

• Predstavništvo HGK u Ruskoj Federaciji Adresa: ul. Ilyinka 4 109102 Moskva Email: hgkmoskva@hgk.hr Tel: + 7 499 755 2440 Fax: + 7 499 755 3470 Direktor: Jakov Despot Tajnica: Elena Mezentseva
  • Jakov Despot Direktor Predstavništva HGK u Moskvi Tel: + 7 499 755-2440 Email: jdespot@hgk.hr
  • Elena Mezentseva tajnica Tel: + 7 499 755-2440 Email: emezentseva@hgk.hr