Predstavljanje rada HGK i HBOR-a studentima trgovine
Autor: HGK ŽK Požega

Predstavljanje HBOR-a i HGK studentima Veleučilišta u Požegi

Objavljeno: 17. 03. 2017. , Ažurirano: 17. 03. 2017.

Studentima smjera trgovine Veleučilišta u Požegi HGK Županijska komora Požega i Hrvatska banka za obnovu i razvitak 15. su ožujka predstavili važnosti tih institucija u razvoju gospodarstva te njihove usluge i aktivnosti u stvaranju bolje poduzetničke klime.

Predstavnik HBOR-a Boris Čagalj održao je radionicu 7 koraka do kredita. Cilj je radionice stjecanje znanja i vještina potrebnih za natjecanje, pregovaranje i korištenje kredita, kao i za lakše razumijevanje procesa traženja i odobrenja kredita kao izvora financiranja startupova, te za rast i razvoj poslovanja.

Nakon održane radionice predstavnik HGK ŽK Požega Marko Dumančić predstavio je studentima Komoru i dao detaljniji uvid u stanje trgovine na malo u Republici Hrvatskoj te buduće trendove koje mogu u njoj očekivati.