Z.Kuzman sa Znang Haimingom i Yang Yuchengom

Predsjednik Kuzman u uzvratnoj posjeti kineskom gradu Huzhou

Objavljeno: 31. 03. 2017. , Ažurirano: 04. 04. 2017.

Izaslanstvo grada Karlovca boravilo je krajem ožujka u Kini te posjetilo nekoliko gradova u Kini, na poziv gradske uprave Huzhoua.

Član izaslanstva bio je i predsjednik Županijske komore Karlovac Zlatko Kuzman, a ugostili su ih Yang Yucheng i Zhang Haiming, tajnici u Kineskoj komori za međunarodnu trgovinu u Huzhou te su im predstavili gospodarske potencijale grada Huzhoua i regije.

Gospodarske mogućnosti Karlovačke županije predstavio je Zlatko Kuzman, nakon čega je zaključeno da postoji niz mogućnosti za uspostavljanje poslovnih veza.

Generalni tajnik Haiming koji je ujedno predsjednik kompanije Jusheng Wood, najveće drvoprerađivačke industrije i industrije namještaja u Kini, pozvao je predsjednika Komore da s poduzetnicima posjeti njegovu kompaniju zbog nastavka razgovora o mogućoj suradnji.

Predstavnici kineske komore vrlo su dobro primili vijest o otvaranju predstavništva Hrvatske gospodarske komore u Šangaju te su izrazili želju za suradnjom.