Ivo Bilić, Vanja Dominović, Meric Ulusahin, Mustafa Süzer, Luka Burilović, Boris Zenić i Josip Zaher (s lijeva na desno)
Izvor: HGK

Predsjednik HGK sastao se s čelnicima KentBanke

Objavljeno: 31. 01. 2018. , Ažurirano: 31. 01. 2018.

Predsjednik Hrvatske gospodarske komore Luka Burilović sastao se 31. siječnja u HGK s vlasnikom turskog Eksen Holding-Süzer groupa Mustafom Süzerom.

Süzer groupa vlasnik je hrvatske banke KentBank koja od studenoga prošle godine ima svoje Predstavništvo i u Istanbulu.

Luka Burilović i Mustafa Süzer.JPG

Luka Burilović i Mustafa Süzer; Izvor: HGK.

Na sastanku, na kojem se razgovaralo o tome kako zajednički stvarati nove poslovne prilike za poduzetnike iz Hrvatske i Turske i biti most koji će spajati gospodarstva te dvije zemlje, uz Burilovića i Süzera sudjelovali su predsjednik Uprave KentBanka Ivo Bilić, predsjednica i član Nadzornog odbora Meric Ulusahin i Boris Zenić, potpredsjednik HGK za turizam, trgovinu i financije Josip Zaher i pomoćnica direktora Sektora za financijske institucije, poslovne informacije i ekonomske analize Vanja Dominović.