Grupacija pružatelja usluga smještaja na plovilima - charter Splitsko-dalmatinske županije održala 19. sjednicu

Objavljeno: 15. 03. 2017. , Ažurirano: 17. 03. 2017.

Grupacija pružatelja usluga smještaja na plovilima (PUSP) – charter Splitsko-dalmatinske županije održala je 19. sjednicu 14. ožujka u Županijskoj komori Split.

Voditelj službe za financije, nadzor i IT Hrvatske turističke zajednice Ante Žarković održao je predstavljanje intergracije sustava e-Crew i eVisitor te odgovorio na brojna pitanja zainteresiranih članica, a ambasadorica pokreta Green Sail Ornela Krezić predstavila je recikliranje u marinama srednje Dalmacije.

Članicama je predstavljen dosadašnji rad Grupacije na rješavanju problema pružatelja usluga smještaja na plovilima te daljnji koraci prema mjerodavnim institucijama s ciljem rješavanja tih problema.

Sudionici su dobili Nautičku kartu Splitsko-dalmatinske županije, koja je zajednički projekt Županijske komore Split, Grupacije PUSP – charter pri ŽK Split i Turističke zajednice Splitsko-dalmatinske županije.