Poziv na radionicu - Provedba Ugovora sufinanciranih bespovratnim EU sredstvima za razdoblje 2014. – 2020. - energetska obnova višestambenih zgrada

Objavljeno: 28. 06. 2017. , Ažurirano: 06. 07. 2017.

Hrvatska gospodarska komora u suradnji s Fondom za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost organizira radionicu za upravitelje zgrada i potencijalne izvođače radova koja će se održati 4. srpnja u 10.30 u Županijskoj komori Split, na adresi Trumbićeva obala br. 4.

Cilj je radionice pojasniti buduće korake u provedbi postupka energetske obnove višestambenih zgrada, točnije, provedbe Ugovora koji će korisnici potpisati kako bi ostvarili bespovratna EU sredstava za obnovu svojih zgrada.

Prezentacija će trajati oko 45 minuta, a ostalo vrijeme predviđeno je za pitanja koja će nazočni moći izravno postaviti kolegicama i kolegama iz nadležnih stručnih službi Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost.

Molimo vas da svoj dolazak prijavite na elektroničku adresu: mbuljan@hgk.hr.

Osoba za kontakt: Mladen Buljan, Odsjek za graditeljstvo i komunalno gospodarstvo, tel.: 021/ 321-154.