Autor: HGK ŽK Osijek

Održana treća radionica u organizaciji Virtualnog ženskog poduzetničkog centra

Objavljeno: 20. 10. 2017. , Ažurirano: 30. 10. 2017.

Radionica Trendovi budućnosti – danas predviđamo da sutra djelujemo, održana 24. listopada u Županijskoj komori Osijek, treća je od pet besplatnih edukacija za poduzetnike koje se održavaju u Županijskoj komori Osijek u organizaciji Virtualnog ženskog poduzetničkog centra i tvrtke Poduzetnik d. o. o. iz Osijeka.

Cilj je radionice bio motivirati poduzetnike da sa što manje straha, a što više informacija o realnom tržištu pokrenu vlastiti biznis. Polaznici su dobili informacije o znanjima i vještinama potrebnim za poduzetništvo kako se prilagođavati trendovima budućnosti, kako se vidjeti kao poduzetnika u budućnosti. Rečeno im je da ulaskom u svijet poduzetništva moraju krenuti od sebe i prvo mijenjati i prilagođavati sebe jer osobni stav poduzetnika najviše utječe na njegovo poduzetništvo.

Predavačica je na edukaciji bila Sanela Dropulić, voditeljica Virtualnog ženskog poduzetničkog centra.

Sljedeća edukacija Kvalitetnom prezentacijom sebe i svog poduzetništva do željenog poslovnog uspjeha održat će se 8. studenoga u 11 sati u Županijskoj komori Osijek.