Autor: HGK ŽK Osijek

U ŽK Osijek održana druga edukacija Virtualnog ženskog poduzetničkog centra

Objavljeno: 27. 09. 2017. , Ažurirano: 04. 10. 2017.

U Županijskoj komori Osijek je 3. listopada održana edukacija Od ideje do realizacije – tko su moji klijenti i kupci, druga od pet besplatnih edukacija namijenjenih poduzetnicima u organizaciji Županijske komore Osijek, Virtualnog ženskog poduzetničkog centra i tvrtke Novi Poduzetnik d. o. o.

U vrlo zanimljivoj i interaktivnoj radionici polaznici su saznali na koji način doći do kvalitetnih klijenata, kako se izboriti za svoje mjesto pod tržišnim suncem te kako od sjajne ideje napraviti još bolji proizvod.

Predavač na edukaciji bila je Sanela Dropulić, voditeljica Virtualnog ženskog poduzetničkog centra.

Treća po redu edukacija Trendovi budućnosti – danas predviđamo, da sutra djelujemo održati će se 24. listopada od 11 do 14 sati u prostorijama Županijske komore Osijek.