Poziv na 3. sjednicu Vijeća Strukovne grupacije putničkih agencija Županijske komore Split

Objavljeno: 16. 02. 2018. , Ažurirano: 23. 02. 2018.

Strukovna grupacija putničkih agencija Županijske komore Split održat će svoju 3. sjednicu Vijeća 22. veljače, u 10 sati u Županijskoj komori Split, na adresi Obala Ante Trumbića 4.

Na sjednici će se govoriti o aktivnostima proteklog razdoblja, problemima kritičkih točaka prolaska kroz Dioklecijanovu palaču, novostima Zakona o pružanju usluga u turizmu te ostalim aktualnostima.

Službeni poziv s predloženim dnevnim redom možete pronaći u pratećim dokumentima – u lijevom donjem uglu.

Ako ste zainteresirani prisustvovati sjednici, ljubazno vas molimo da nam najkasnije 21. veljače, do 12 sati potvrdite svoj dolazak.

Za sve dodatne informacije stojimo vam na raspolaganju putem elektroničke adrese nbusic@hgk.hr i telefonskoga kontakta 021/321118.