Poziv gospodarstvenicima na 42. međunarodni sajam TEHNOMA 2016

Objavljeno: 29. 06. 2016. , Ažurirano: 26. 09. 2016.

Prema Planu promocije hrvatskog gospodarstva Hrvatske gospodarske komore i sukladno interesu članica, HGK- Komora Zagreb planira organizirati zajednički nastup hrvatskih tvrtki na 42. međunarodnom sajmu metalurgije, elektronike, energetike, nemetala i graditeljstva TEHNOMA 2016, koji će se održati od 18. do 22. listopada u Skopju, Republika Makedonija.

Tehnoma je najveći i najpoznatiji sajam u  Makedoniji. Ovdje međunarodni izlagači predstavljaju svoje najnovije proizvode, razvoj i primjenjive tehnologije te ovu manifestaciju dodatno obogaćuje i predavanja na raznim područjima tih industrija.

Više informacija potražite na : http://eragrupa.mk/exhibitions.aspx?exh=1&sub=Tehnoma&menu=1&tip=3&id=Exhibitions

Unutar sajma TEHNOMA održavaju se tri sajamske cjeline:

• 42. međunarodni sajam metalurgije, elektronike, energetike, nemetala i graditeljstva
  • 36. međunarodna izložba inovacija i tehničkih dostignuća mladih – MAKINOVA
  • 17. međunarodni sajam obrtništva i male industrije

Sukladno Protokolu o organiziranju nastupa hrvatskih tvrtki na sajmovima u Hrvatskoj i inozemstvu, Komora sufinancira nastup tvrtki članica na zajedničkom štandu.

Za dodatne informacije možete se obratiti gđi. Maši Orlović, tel. 01/4606-784, email: morlovic@hgk.hr, ili gđi. Vesni Krišto, tel. 01/4606-792, e-mail: vkristo@hgk.hr, HGK-Komora Zagreb.