Poziv članicama na sajam poljoprivrede, maloga gospodarstva i obrta Otvorene dveri Vrbovec

Objavljeno: 10. 04. 2017. , Ažurirano: 04. 05. 2017.

U organizaciji Sajma automobila d. o. o. Zagreb, u Vrbovcu će se od 12. do 14. svibnja na lokaciji starog sajma, Celine bb, održati izložbeno-prodajni sajam poljoprivrede, maloga gospodarstva i obrta Otvorene dveri Vrbovec.

Osim sajamskog, ova je manifestacija i edukativnoga karaktera te će se sve vrijeme održavati okrugli stolovi i stručna predavanja kako bi se malim i srednjim poduzetnicima pružile informacije potrebne za njihovo poslovanje.

U organizaciju sajma uključeni su grad Vrbovec, Zagrebačka, Bjelovarsko-bilogorska, Koprivničko-križevačka županija i Grad Zagreb. Ovu manifestaciju poduprle su i HGK – Komora Zagreb, Obrtnička komora Zagreb i Turistička zajednica Zagrebačke županije.

Ako ste zainteresirani za nastup na ovoj manifestaciji, uvjete izlaganja  možete vidjeti na ovoj poveznici. Ispunjene prijavnice molimo poslati na e-adresu grgic@saz.hr ili pisk@saz.hr, a dodatne informacije možete dobiti pozivom na broj 01/6609 915.