Poslovni susreti hrvatskih i bugarskih tvrtki

Objavljeno: 25. 11. 2016. , Ažurirano: 03. 02. 2017.

Hrvatska gospodarska komora, u suradnji s Veleposlanstvom Republike Bugarske u Republici Hrvatskoj, organizira 5. prosinca  posjet bugarskoga gospodarskog izaslanstva iz regije Trakije.

U sklopu posjeta bugarskoga gospodarskog izaslanstva organizirat će se i predstavljanje bugarskih tvrtki iz područja prehrambene industrije, tekstilne industrije i industrije kozmetičkih proizvoda, ali i poslovni sastanci hrvatskih i bugarskih gospodarstvenika.

Pozivamo vas na ove susrete, 5. prosinca u 10 sati, u Hrvatskoj gospodarskoj komori, Rooseveltov trg 2, Zagreb.

Popis bugarskih tvrtki koje su iskazale interes za susret s hrvatskim tvrtkama i preliminarni program događanja, dostupni su u priloženim dokumentima.

Ako ste zainteresirani za sudjelovanje, ljubazno molimo da popunite prijavni obrazac i odaberete tvrtku s kojom se želite susresti.

Prijave će se zaprimati najkasnije do 2. prosinca.