Posjet predstavnika Komore Zagreb tvrtki IMPULS Savjetovanje d. o. o.

Objavljeno: 10. 10. 2016. , Ažurirano: 11. 10. 2016.

Tvrtku IMPULS Savjetovanje d. o. o. posjetila je 6. listopada predstavnica Komore Zagreb Maša Orlović, viša stručna suradnica u Odsjeku za industriju, gdje ju je primio Goran Becker, partner u tvrtki.

Tom se prilikom tvrtka imala priliku upoznati sa svim što Komora nudi svojim članicama, s posebnim naglaskom na usluge usmjerene na pružanje potpore članicama u prijavi na natječaje koji se financiraju iz fondova EU. Osobito je zanimljiva bila usluga vaučer Moj EU-projekt te mogućnost uključenja u Zajednicu poslovnih savjetnika pri HGK.

IMPULS Savjetovanje d. o. o. zagrebačka je tvrtka s tri zaposlena koja je registrirana za savjetovanje u vezi s poslovanjem i ostalim upravljanjem, a s poslovanjem je započela polovinom 2016. Njeni djelatnici imaju dugogodišnje iskustvo u različitim područjima poslovnog života. Kao rezultat toga i sinergije njihovih znanja i stručnosti, tvrtka nudi usluge pripreme ukupne natječajne dokumentacije, investicijskih studija i ostalih potrebnih dokumenata, a uz to pružaju savjetodavnu potporu u zatvaranju financijske konstrukcije klijenata putem EU fondova, natječaja E-Impuls, nacionalnih bespovratnih potpora te povoljnih kredita kod razvojne i poslovnih banaka.