Autor: HGK

Poduzetnici Koprivničko-križevačke županije izlagali na 24. Jesenskomu međunarodnom bjelovarskom sajmu

Objavljeno: 12. 09. 2016. , Ažurirano: 20. 09. 2016.

ŽK Koprivnica, PORA – Razvojna agencija Podravine i Prigorja i Obrtnička komora Koprivničko-križevačke županije organizirali su zajednički nastup poduzetnika s područja Koprivničko-križevačke županije na 24. Jesenskomu međunarodnom bjelovarskom sajmu, održanom pod pokroviteljstvom Ministarstva poljoprivrede, u Gudovcu od 9. do 11. rujna. U sklopu sajma posjetitelji su imali priliku posjetiti i Državnu stočarsku izložbu, najveću specijaliziranu priredbu takve vrste u zemlji.

Na ukupno 36 četvornih metara zatvorenog i 63 četvorna metra vanjskoga izlagačkog prostora predstavio se 21 izlagač s područja Koprivničko-križevačke županije.

Sajam je u petak, 9. rujna, otvorio Mato Brlošić, izaslanik predsjednice Kolinde Grabar Kitarović te ujedno predsjednik Hrvatske poljoprivredne komore. Uz mnogobrojne dužnosnike, otvorenju sajma prisustvovao je i župan Koprivničko-križevačke županije Darko Koren.

Jesenski međunarodni bjelovarski sajam najveći je hrvatski poljoprivredni sajam na kojem se na više od 25.000 četvornih metara izložbenog prostora predstavilo više od 500 izlagača iz 18 hrvatskih županija te 15 stranih zemalja.