Javno otvaranje voznih redova
Izvor: HGK ŽK Siska

Održano javno otvaranje voznih redova za novu županijsku liniju Hrvatska Dubica – Sunja – Sisak i obrnuto

Objavljeno: 10. 02. 2016. , Ažurirano: 08. 09. 2016.

Otvoreni vozni redovi pristigli na izvanredno usklađivanje za novu županijsku liniju Hrvatska Dubica – Sunja – Sisak i obrnuto

U Županijskoj komori Sisak u srijedu, 10. veljače 2016. godine javno su otvoreni vozni redovi pristigli na izvanredno usklađivanje za novu županijsku liniju Hrvatska Dubica – Sunja – Sisak i obrnuto.

Otvaranju su prisustvovali članovi Radnog odbora te stručna služba Županijske komore Sisak.

Na adresu Županijske komore Sisak pristigao je jedan zahtjev za izvanredno usklađivanje, s ukupno 18 novih voznih redova.

Uz vozne redove, prijevoznik je predao i svu potrebnu dokumentaciju, u skladu s odredbama Pravilnika o dozvolama za obavljanje linijskog prijevoza putnika (NN 114/15).

Od pristiglih voznih redova oblikovat će se knjiga, a sami će redovi biti objavljeni i na internetskoj stranici Županijske komore Sisak, do 12. veljače 2016. godine.