Izvor: HGK Županijska komora Pula

Održana radionica Infracrveno grijanje - grijanje budućnosti

Objavljeno: 20. 04. 2016. , Ažurirano: 16. 09. 2016.

Radionica je bila namijenjena projektantima, ovlaštenim inženjerima elektrotehnike, strojarstva, građevine, arhitekture, izvođačima završnih radova i ulagačima.

Županijska komora Pula, u suradnji s tvrtkom Amrita d. o. o., u srijedu, 20. travnja, održala je radionicu Infracrveno grijanje – grijanje budućnosti.

Direktor tvrtke Amrita Zlatko Vuri predstavio je prednosti infracrvenoga grijanja nad klasičnim sustavom grijanja te je usporedio troškove grijanja obaju sustava. “Glavne prednosti infracrvenoga grijanja jesu jednostavna montaža, dugotrajnost te ugodna toplina koja se stvara u boravišnom prostoru“, rekao je Vuri.