Zaklada HGK – ŽK Koprivnica za stipendiranje učenika i studenata
Izvor: Pixabay

Održana 27. sjednica Upravnog odbora Zaklade Županijske komore Koprivnica za stipendiranje učenika i studenata

Objavljeno: 17. 10. 2016. , Ažurirano: 19. 10. 2016.

Upravni odbor Zaklade Županijske komore Koprivnica za stipendiranje učenika i studenata održao je 17. listopada svoju 27. sjednicu, na kojoj su članovi donijeli odluke o raspisivanju desetoga natječaja za dodjelu stipendija te odluke o deficitarnim zanimanjima.

Zaklada će i ove godine objaviti Natječaj za dodjelu pet stipendija. Na dodatne bodove za deficitarnost zanimanja ovaj put mogu računati studenti strojarstva, elektrotehnike, građevine, farmacije i medicine. Natječaj i uvjeti za dodjelu stipendija, kao i svake godine, objavit će se na stranici Zaklade na webu HGK i u lokalnim glasilima krajem listopada.