Izvor: HGK ŽK ZADAR

Nastavak suradnje ŽK Zadar i nautičkog sajma Biograd boat show

Objavljeno: 06. 09. 2017. , Ažurirano: 19. 09. 2017.

Nastavlja se dugogodišnja suradnja hotelske kuće Ilirija d. d. iz Biograda, organizatora nautičkog sajma Biograd boat show, i ŽK Zadar. Na ovogodišnjem, osamnaestom sajmu, koji će se održati u biogradskoj marini Kornati od 19. do 22. listopada, osim informativnog štanda, u sajamskom nautičkom časopisu Croatia Yachting Review 2017. objavit će se informacija o aktivnostima Udruženja pružatelja usluga smještaja na plovilima koje djeluje pri HGK, a aktivno je u davanju podrške čarter djelatnosti. Komora će sudjelovati i u organiziranju poslovnih susreta nautičkih tvrtki i pojedinih predavanja u kongresnom dijelu sajma, dok će komorska interesna strukovna asocijacija tvrtki registriranih za djelatnost pružanja usluga smještaja na plovilima održati tijekom sajma svoju sjednicu na kojoj će se raspravljati o aktualnostima u poslovanju.

Prijave na poslovne susrete tvrtki zaposlenih u nautici i nautičkom turizmu primat će se na za to izrađenoj internetskoj platformi http://biogradb2b.com/hr/registerform/.