Mobilni tim ŽK Bjelovar posjetio bjelovarsku tvrtku GLG Godinić d. o. o.

Objavljeno: 12. 04. 2017. , Ažurirano: 12. 04. 2017.

Članovi mobilnog tima ŽK Bjelovar Igor Brajdić i Miljenko Juratovac posjetili su 11. travnja tvrtku GLG Godinić sa sjedištem u Bjelovaru, u kojoj ih je dočekala prokuristica tvrtke Vesna Godinić.

GLG Bjelovar bio je naziv obrta Stjepana Godinića, osnovan 1989. godine, a tvrtka GLG Godinić d. o. o. osnovana je 2016. godine. Tradicija kvalitetnih radova njihove građevinske limarije vidi se na brojnim krovovima i fasadnim oblogama diljem Hrvatske, većinom u kontinentalnom dijelu, ali i građevinskim objektima na obali Jadranskog mora, sve do Dubrovnika.

Uz stručnost i bogato iskustvo supružnika Godinić koji su osnivači i rukovodeći kadar tvrtke, važan čimbenik uspjeha su vrijedni, stručni i osposobljeni radnici za izvođenje krovopokrivačkih, limarskih i bravarskih radova na građevinskim objektima. Tvrtka posjeduje proizvodnu halu (bravarska i limarska radionica), vozni park (kombi vozila, dizalice, viličare), strojeve i alate za izradu i montažu građevinske limarije te za krovopokrivačke i bravarske radove.

Godinić je istaknula da su pohvale zadovoljnih kupaca najbolja reklama tvrtke, iako nisu zanemarivi ni brojni poslovi realizirani kao rezultat izlaganja na sajmovima, osobito na proljetnom i jesenskomu bjelovarskome sajmu.

Mobilni tim ŽK Bjelovar predstavio je usluge Komore i ponudio suradnju na aktivnostima koje HGK nudi članicama. Dogovorena je aktivna promocija tvrtke putem svih informativnih kanala HGK i na sajamskim priredbama u organizaciji Komore.