Ministarski sastanak Digitalna transformacija zemalja tzv. Zapadnog Balkana, u okviru Bled Strategic Foruma 2016

Objavljeno: 04. 08. 2016. , Ažurirano: 30. 08. 2016.

U okviru ovogodišnjeg Bled Strategic Foruma, Gospodarska zbornica Slovenije i Ministarstvo javne uprave Republike Slovenije organiziraju ministarski sastanak zemalja Zapadnog Balkana o digitalnoj transformaciji društva. Namjera je ovim sastankom otvoriti razgovor između donositelja odluka na političkoj razini i poslovnog svijeta, o koracima koje je potrebno napraviti kako bi se ubrzao proces digitalne transformacije društva i gospodarstva.
Na sastanku se, uz ministre zemalja Zapadnog Balkana, očekuje i sudjelovanje predstavnika gospodarskih komora te gospodarstvenika koji će imati priliku aktivno se uključiti u raspravu.

Ako ste zainteresirani za sudjelovanje na ovom sastanku, molimo javite se kontakt-osobama radi više informacija. Broj sudionika je ograničen.