Ministarski sastanak Digitalna transformacija zemalja tzv. Zapadnog Balkana, u okviru Bled Strategic Foruma 2016

Vrijeme održavanja: 05.09.2016. - 06.09.2016.   /   Rok prijave: 25.08.2016.

U okviru ovogodišnjeg Bled Strategic Foruma, Gospodarska zbornica Slovenije i Ministarstvo javne uprave Republike Slovenije organiziraju ministarski sastanak zemalja Zapadnog Balkana o digitalnoj transformaciji društva. Namjera je ovim sastankom otvoriti razgovor između donositelja odluka na političkoj razini i poslovnog svijeta, o koracima koje je potrebno napraviti kako bi se ubrzao proces digitalne transformacije društva i gospodarstva.
Na sastanku se, uz ministre zemalja Zapadnog Balkana, očekuje i sudjelovanje predstavnika gospodarskih komora te gospodarstvenika koji će imati priliku aktivno se uključiti u raspravu.

Ako ste zainteresirani za sudjelovanje na ovom sastanku, molimo javite se kontakt-osobama radi više informacija. Broj sudionika je ograničen.

• Goran Masnec viši stručni savjetnik, Pododjel za CEFTA tržišta Tel: +385 1 456 1696 Email: gmasnec@hgk.hr
  • Danijela Pečevski viša stručna suradnica Tel: +385 1 456 1652 Email: dpecevski@hgk.hr